Anne bakıcı

Hastanelerde veya evlerinizde hastalarınıza en iyi şekilde bakacak ve ilaçlarını zamanında verebilecek bayan yatılı personele ihtiyacınız olduğunda bizimle lütfen iletişime geçiniz. Biz profesyonel ekibimiz ile sizlere istekleriniz doğrultusunda istediğiniz bayan yatılı elemanı buluyoruz. Hastalarınız bakıcısız kalmadan istemediğiniz hasta bakıcıyı hemen değiştiriyoruz. Bu konuda geniş bir portföye sahip olan firmamız sizlere en iyi hizmeti vermeyi garanti eder. Siz sadece bizimle iletişime geçin rahat edin. Lütfen sayfamızı inceleyiniz. Anne-Babanızı emanet edeceğiniz bakıcının , yaşlı  veya hasta kişiye her türlü bakımlarını yapabilmek, doktorların vermiş olduğu bilgi ve ilaçların hastaya zamanında ve eksiksiz verilmesini sağlamak , hastanın ve rahatsızlığının gelişimini takip edip kayda almak , tansiyon, nabız ve ateş kontrollerini en iyi şekilde takip etmektir.
Yaşlı ve hasta bakıcı hizmeti veren adaylarımız daha önce evde veya hastanede çalışmış tecrübeli, güvenilir, sabırlı, hijyene önem veren, sigara içmeyen kişilerdir.
Her ailenin bakıcı ararken belirlediği bazı özellikler vardır, Yaşlı bakıcısı arıyorum diyorsanız, bizim bu konuda özellikle dikkat ettiğimiz bazı hususlara dikkat ettiğimizi belirtiriz;
Dürüst, temiz ve düzenli olması,
Aile yaşantısının düzenli olması,
Elinin çabuk ve dakik olması ,
Sabit fikirli olmaması,
Katı-kuralcı olmaması,
Hoşgörülü ve esnek olması,
İletişim becerisinin olması gerekir.

Hızlı iletişim
  • 0212 593 81 87
  • 0535 306 87 87
  • izdengroup@gmail.com
İletişim Formu
Hızlı iletişim